Apie tinklaraštį

"Šimtas kelių" - tinklaraštis, skirtas kelionėms po Lietuvą aprašyti. Po savo kraštą pažintiniais tikslais rimčiau važinėti ėmiau bene 2009 m. vasarą, o šiemet nusprendžiau, kad savo įspūdžiams susidėlioti verta sukurti atskirą kampą internete.

Rašydamas apie bet kurią vietovę stengiuosi ją parodyti tokią, kokia ji yra (ar, teisingiau tariant, kokia ji man pasirodė). Visada bandau atkreipti dėmesį į tai, kuo vienas ar kitas objektas Lietuvos kontekste įdomus ar išskirtinis - juk nors Lietuva ir nedidelė, tačiau įsigilinus pakankamai įvairi ir turi daug savotiškų, į kitas nepanašių, vietų.

Tikiuosi, kad su laiku šis tinklaraštis taps savotišku kelionių vadovu po Lietuvą, kuris bus naudingas tiek planuojantis maršrutus, tiek ieškant bendros informacijos apie mūsų kraštą. Juk savą šalį pažinti įdomu jau vien dėl to, kad tai yra būtent sava. Tikiuosi, kad čia išdėstyta informacija paskatins ir gerbiamus skaitytojus Lietuvą pažinti ne tik virtualiai.

Kelionių po užsienio šalis čia neaprašinėsiu arba aprašinėsiu minimaliai. Medžiagos internete apie daugelį Vakarų Europos valstybių yra į valias, aprašinėti viską iš eilės man neužtektų nei laiko, nei entuziazmo, na ir pagaliau tinklaraščio paskirtis tiesiog ne ta.

Žurnalo atnaujinimus galite sekti Facebook paskyroje arba prenumeruoti elektroniniu paštu.

Mano aplankytų Lietuvos vietų žemėlapį peržiūrėti galite čia.


1 komentaras:

  1. Laba diena :) Labai džiaugiuosi, atradusi šį blogą. Pati aprašinėju savo keliones po Lietuvą www.manokelionespolietuva.blogspot.com Galėsim pasisemti idėjų :)

    AtsakytiPanaikinti